dmuchańce   zjeżdżalnie   zamki dmuchane

nasza specjalność - dmuchańce!

dmuchańce Firma "ŚWIAT ROZRYWKI DZIECIĘCEJ" istnieje od 1997 roku, co świadczy o mocnej i ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużym zaufaniu jakim darzą nas klienci.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu szybko nawiązaliśmy stały kontakt z wieloma firmami, instytucjami oraz agencjami zajmującymi się organizacją imprez plenerowych.

Nasza specjalność to wynajem urządzeń rekreacyjnych dla dzieci zwanych potocznie dmuchańcami, czyli: zamki dmuchane, zjeżdżalnie, place zabaw itp.

Nasza firma świadczy usługi wynajmu wraz z obsługą i transportem urządzeń rekreacyjnych - dmuchańców, jak również jesteśmy zainteresowani najmem terenu pod nasze urządzenia podczas organizowanych imprez, festynów, pikników na terenie całej Polski. Zapewniamy kompleksową obsługę tych urządzeń - dmuchańców, a także wsparcie w zakresie organizacji imprez plenerowych, pikników integracyjnych, festynów rodzinnych oraz innych spotkań na świeżym powietrzu.
dmuchańce, dmuchane zamki i zjeżdżalnie Niezaleznie od tego, czy organizują Państwo urodziny dla dzieci, czy zabawę integracyjną dla współpracowników - dmuchańce są doskonałym uzupełnieniem planowanej zabawy. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby i sugestie klientów.

Oferujemy sprzęt - dmuchańce o oryginalnym i interesującym wzornictwie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz katalogiem dmuchańców w którym znajdą Państwo doskonałej jakości dmuchańce.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów i uczestnków imprez plenerowych współpracujemy z firmami oferującymi bogate zaplecze gastronomiczne i techniczne.